PŁATNOŚCI W PRZEDSZKOLU 2017/2018

stawka żywieniowa miesięcznie  9 zł lub 7,40 zł bez podwieczorku razy ilość dni
 Rada Rodziców miesięcznie  50 zł miesięcznie - proponowana
 ubezpieczenie dobrowolne  jednorazowa składka we wrześniu

S Z A N O W N I   R O D Z I C E

Opłat za przedszkole należy dokonywać wyłącznie drogą internetową w formie przelewu do dnia 10 każdego miesiąca.

konto do opłaty za żywienie 30 1030 1508 0000 0005 5051 2068

Po wcześniejszym wypełnieniu oświadczenia przekazane zostaną numery rachunków bankowych na które Państwo dokonają opłaty. Druk oświadczenia do pobrania od pani kierownik administracyjnej, nauczyciela lub na stronie internetowej przedszkola. Prosimy o czytelne wypełnienie oświadczenia. Informacje o kwotach za każdy miesiąc będą przesyłane mailem.

Oświadczenie wypełniają tylko rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola lub rodzice, którzy zmienili dane ; np. adres, e -mail, numer telefonu.

Numery rachunków bankowych pozostają bez zmian .

WSZYSCY  RODZICE  PROSZENI  SĄ  O  WYPEŁNIENIE  DEKLARACJI  DOTYCZĄCEJ  WPŁAT  NA  RADĘ  RODZICÓW  – proponowana kwota  50,- zł .Deklaracja do pobrania od pani kierownik administracyjnej,  nauczyciela lub na stronie internetowej przedszkola.

druki do pobrania w zakładce PLIKI DO POBRANIA