Kochani

Potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy!

Jeden z nas (rodzic naszego przedszkolaka) jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Dla ratowania Jego zdrowia i życia niezbędna jest pomoc finansowa. Szczegółowe informacje, historia choroby i rokowania znajdują się na stronie zrzutka.pl

Oprócz zrzutki pl. dowolną darowiznę można przekazać na konto

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Nr rachunku 62 1600 1286 0003  0031 8642 6001

w tytule należy podać dane: GRUDZIŃSKI 11318

Pamiętajmy, że nie wiemy jaki jutro los nas czeka. Być może to Ty będziesz potrzebował pomocy drugiego człowieka. Liczy się naprawdę każda złotówka.

Ze względu na dobro dziecka prosimy o powstrzymanie się przed rozmowami na ten temat w obecności dzieci.

Dziękujemy za wsparcie - Przedszkolna Rodzina

12 czerwca 2019 roku przejdzie do historii naszego przedszkola jako
Dzień Dobra, wsparcia, radości dawania.

Każdy obecny w tym dniu na naszym festynie dał coś od siebie i coś cennego otrzymał – uśmiech na twarzy, drobny gest wdzięczności, życzliwie wyciągniętą rękę, podziękowanie…

Rzec by można nic, albo wszystko, co w życiu najcenniejsze, bo każdy gest dobroci - choćby najmniejszy -  zmienić może czyjś świat.

Dzięki Państwa hojności na konto Pana Łukasza wpłynie 5400 zł z przeznaczeniem na dalszą, niezbędną rehabilitację.

Z wiarą, że każde dobro uczynione innym powraca, dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom, Dzieciom, Gościom i Pracownikom przedszkola za wsparcie, pomoc, wspólne bycie.

Dyrektor Przedszkola nr 100
Joanna Dorosławska