^Do góry
Get Adobe Flash player

Życzenia

Zdrowych pogodnych świąt Wielkanocnych, pełnych wiary nadziei i miłości, radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół  oraz wesołego Alleluja, życzą dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 100

Ważne


Kochani

Potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy!

Jeden z nas (rodzic naszego przedszkolaka) jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Dla ratowania Jego zdrowia i życia niezbędna jest pomoc finansowa. Szczegółowe informacje, historia choroby i rokowania znajdują się na stronie zrzutka.pl 

Oprócz zrzutki pl. dowolną darowiznę można przekazać na konto

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa 

Nr rachunku 62 1600 1286 0003  0031 8642 6001

w tytule należy podać dane: GRUDZIŃSKI 11318

Pamiętajmy, że nie wiemy jaki jutro los nas czeka. Być może to Ty będziesz potrzebował pomocy drugiego człowieka. Liczy się naprawdę każda złotówka.

Ze względu na dobro dziecka prosimy o powstrzymanie się przed rozmowami na ten temat w obecności dzieci.

Dziękujemy za wsparcie - Przedszkolna Rodzina

 

Ważne

 

Szanowni Państwo

 

Komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuowaniu strajku w dniach 23-24 kwietnia (wtorek, środa). Czekamy na decyzje ZG ZNP, które mają się pojawić po świętach. Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i słowa otuchy. 

Zachęcamy do zapoznania sie z listem otwarty pracowników przedszkola      Drodzy Rodzice

 


W dniach 15 - 19 kwietnia nadal trwa akcja strajkowa pracowników oświaty. Zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone.

 


STRAJK

od 8 kwietnia do odwołania zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone.Informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, w związku z Ogólnopolską Akcją Protestacyjną pracowników Oświaty prowadzoną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, Dyrekcja Przedszkola nr 100 weszła w spór zbiorowy z pracownikami.  W wyniku referendum 95% załogi opowiedziało się za podjęciem planowanej od 8 kwietnia akcji strajkowej. Strajk planowany jest do odwołania – decyzję o terminie zakończenia strajku podejmie Prezydium ZG ZNP.  W związku ze strajkiem pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 8 kwietnia do odwołania. Proszę o śledzenie informacji, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

W związku z planowaną akcją strajkową rodzic dziecka do lat 8 ma prawo do zasiłku opiekuńczego z powodu zamknięcia placówki. Szczegółowe informacje oraz druki dostępne są na tablicach informacyjnych w szatniach oraz na stronach internetowych:

edukacja.warszawa.pl

um.warszawa.pl

 

Dyrektor Przedszkola nr 100

Joanna Dorosławska


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.