Szanowni Państwo,

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przestrzeganie wyznaczonych terminów.

Szczegółowe informacje, harmonogramy i zasady dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji

UWAGA RODZICE DZIECI UCZESTNICZĄCYCH W REKRUTACJI

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z aktualną sytuacją

Informujemy, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych. Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia. Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00. Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych. Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście. Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

WNIOSKI REKRUTACYJNE WRAZ Z DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCYMI KRYTERIA, SKŁADAMY W ZAMKNIĘTYCH KOPERTACH W POJEMNIKU W HOLU PRZY SEKRETARIACIE.

WSZELKIE ZAŚWIADCZENIA MOŻNA PRZESYŁAĆ RÓWNIEŻ JAKO SKANY DROGĄ MAILOWĄ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W OŚWIADCZENIACH RODZICE ZOBOWIĄZANI SĄ DOPISAĆ, ŻE ZŁOŻĄ ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE KRYTERIÓW NAJPÓŹNIEJ DO 31 marca 2020 r. W PRZYPADKU NIEDOSTARCZENIA ZAŚWIADCZEŃ KRYTERIUM ZOSTANIE ANULOWANE.

PODPISANE WNIOSKI MOŻNA RÓWNIEŻ PRZESYŁAĆ POCZTĄ NA ADRES PRZEDSZKOLA.

POWYŻSZE INSTRUKCJE SĄ ZGODNE Z WYTYCZNYMI BIURA EDUKACJI.

Joanna Dorosławska

Dyrektor Przedszkola nr 100