Szanowni Państwo,

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przestrzeganie wyznaczonych terminów.

Szczegółowe informacje, harmonogramy i zasady dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji

UWAGA RODZICE DZIECI UCZESTNICZĄCYCH W REKRUTACJI
NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z aktualną sytuacją

WNIOSKI REKRUTACYJNE WRAZ Z DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCYMI KRYTERIA, SKŁADAMY W ZAMKNIĘTYCH KOPERTACH W POJEMNIKU W HOLU PRZY SEKRETARIACIE.

WSZELKIE ZAŚWIADCZENIA MOŻNA PRZESYŁAĆ RÓWNIEŻ JAKO SKANY DROGĄ MAILOWĄ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W OŚWIADCZENIACH RODZICE ZOBOWIĄZANI SĄ DOPISAĆ, ŻE ZŁOŻĄ ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE KRYTERIÓW NAJPÓŹNIEJ DO 31 marca 2020 r. W PRZYPADKU NIEDOSTARCZENIA ZAŚWIADCZEŃ KRYTERIUM ZOSTANIE ANULOWANE.

PODPISANE WNIOSKI MOŻNA RÓWNIEŻ PRZESYŁAĆ POCZTĄ NA ADRES PRZEDSZKOLA.

POWYŻSZE INSTRUKCJE SĄ ZGODNE Z WYTYCZNYMI BIURA EDUKACJI.

Joanna Dorosławska

Dyrektor Przedszkola nr 100