^Do góry
Get Adobe Flash player

Rekrutacja

Szanowni Państwo, 

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich na rok szkolny 2018/2019 odbywać  się będzie na zasadach i według harmonogramów Biura Edukacji w Warszawie. Szczegółowe informacje i zasady dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji  edukacja.warszawa.pl


Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami:

1. Harmonogram rekrutacji 2018/2019

2. Kryteria rekrutacji 

3. Zasady rekrutacji

4. Druk potwierdzenia kontynuacji wychowania przedszkolnego 


25 czerwca o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z dyrektorem dla rodziców dzieci przyjętych do naszego przedszkola. W zebraniu nie uczestniczą dzieci. Na zebranie zapraszamy do budynku wolnostojącego, sala gimnastyczna, pierwsze piętro. 


 

W dniach 26 - 29 czerwca zapraszamy dzieci i rodziców na spotkania adaptacyjne o godzinie 15.00. Spotkanie potrwa około godziny, będzie to czas na zabawę z rówieśńikami oraz poznanie nauczycielek z którymi dzieci będą spędzały czas od września. 


 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.