Szanowni Państwo,

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich na rok szkolny 2019/2020 odbywać  się będzie elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przestrzeganie wyznaczonych terminów.

Szczegółowe informacje, harmonogramy i zasady dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji  edukacja.warszawa.pl

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola na dni otwarte: 13, 20 i 27 lutego w godzinach 15.00 - 16.00. Pani dyrektor chętnie odpowie na wszelkie pytania, będzie można obejrzeć przedszkole i poznać warunki edukacji dzieci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020 - plik do pobrania

Wprowadzanie wniosków do systemu elektronicznego dla rodziców starających się o przyjęcie do przedszkola rozpoczyna się 20 lutego o g. 13.00 i kończy 7 marca o g. 20.00