Szanowni Państwo,

Rekrutacja do przedszkoli warszawskich na rok szkolny 2019/2020 odbywać  się będzie elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i przestrzeganie wyznaczonych terminów.

Szczegółowe informacje, harmonogramy i zasady dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji  edukacja.warszawa.pl

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola odbędzie się
24 czerwca 2018 r. o godz. 16.00
Miejsce spotkania – sala gimnastyczna, kl. III, p. I,
budynek I – Częstochowska 12

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.
W czerwcu organizujemy zajęcia otwarte dla nowo zapisanych dzieci i rodziców .
W zajęciach biorą udział nauczycielki, które od września będą prowadziły daną grupę.
Dziecko ma  zatem czas, by bezpiecznie, pod czujnym okiem mamy lub taty, poznać nowe otoczenie. Przyszły przedszkolak poznaje salę, w której będzie się bawił i uczył. Ogląda przedszkolny ogród, szatnię, korytarze, toaletę. Poznaje nauczycielki, z którymi od września będzie spędzać dużo czasu na wspaniałej zabawie.
Poznana odpowiednio wcześniej pani, nie będzie już zupełnie obcą dla dziecka osobą, gdy spotkają się w przedszkolu we wrześniu, dlatego też serdecznie zapraszamy na cykl spotkań adaptacyjnych, które odbędą się w dniach:
25 – 28 czerwca, godz. 15.00

Przewidywany czas zajęć 1 godzina