^Do góry
Get Adobe Flash player

Artykuły

Czerwiec

Za chwilkę lato :) 


1 czerwca -  DZIEŃ DZIECKA

Wszystkim dzieciom, tym małym i dużym, życzymy samych słonecznych dni i dużo zdrówka! Pamiętajcie, że "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".  Uśmiechu na co dzień ♥♥♥ 


W dalszym ciągu pracujemy w rygorze sanitarnym. Dzieci, które pozostają w domach mogą korzystać z propozycji zabaw przygotowywanych przez nasze nauczycielki specjalistów, publikowanych co tydzień w zakładce Zostań w domu.

 


2.06.2020

 

PRECZ KORONAWIRUSIE! Ostatnie tygodnie były trudne dla wszystkich. Dla dorosłych i dla dzieci. Drugi tydzień funkcjonuje nasze przedszkole na nowych zasadach, które akceptujemy i rozumiemy. Dzieci z wielkim zrozumieniem odnoszą się do nowych zasad, pilnują się nawzajem. Zabawy w ogrodzie przybrały nowy wymiar: NIE WCHODŹ TUTAJ – TU JEST ZARAZA!

Tutaj należy się wielki ukłon dla rodziców. Dzieci są świetnie zorientowane w sytuacji, opowiadają o pandemii, zadają bardzo mądre pytania. Rozumieją problemy z jakimi zmagają się lekarze, stołeczni policjanci i cała służba zdrowia. Bardzo chętnie rysowały plakaty w podziękowaniu wszystkim służbom: medycznym, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej. W imieniu pracowników PRZEDSZKOLA NR 100, dzieci oraz ich rodzin. DZIĘKUJEMY

 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.