^Do góry
Get Adobe Flash player

Maj

♦Prosimy o zapoznanie się z listem prezydenta miasta stołecznego Warszawy do rodziców LIST

♦W dalszym ciągu pracujemy na odległość. Nasze propozycje do zabaw dla wszystkich grup wiekowych z uwzględnieniem logopedii, angielskiego i zabaw z muzyką znajdziecie Państwo w zakładce ZOSTAŃ W DOMU oraz w zakładkach grupowych. Zachęcamy do zaglądania i korzystania :)

♦Szanowni Państwo, rodzice zobowiazani są do zapoznania się i przestrzegania zasad funkcjonowania placówki w okresie epidemii oraz wszelkich procedur wprowadznych zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i zarządzeniami dyrektora przedszkola. Poniżej najważniejsze dokumenty organizujące pracę przedszkola od 18 maja 2020r

1. Zasady funkcjonowania przedszkola w okresie epidemii

2. Procedura postępowania na wypadek zakażenia

3. Procedura prewencyjna

4. Instrukcje dotyczące ochronny osobistej


  

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” powiedział ksiądz Jan Twardowski i niestety, z bólem serca musimy się z tym stwierdzeniem zgodzić.

28 maja 2020 roku odeszła nasza wspaniała koleżanka Anna Woźniak. Tak ciężko żegnać kogoś z kim pracowało się na co dzień przez wiele, wiele lat….             I kto odszedł, tak cicho i niepozornie w tym dziwnym czasie, gdy wszyscy byliśmy w izolacji.

Ania (bo tak wszyscy się do Niej zwracaliśmy) zawsze była uśmiechnięta, życzliwa i pełna energii. Nigdy nie powiedziała nikomu złego słowa. Pracowała na pełnych obrotach stale się dokształcając, żeby przedszkolakom dostarczyć nowych wyzwań. Ten uśmiech i burzę loków zapamiętamy na zawsze.

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić" Ks. J. Twardowski

Aniu… odeszłaś zbyt szybko. Nie mówimy „Żegnaj”,

mówimy DO ZOBACZENIA…

Koledzy i Koleżanki z Przedszkola nr 100

Szanowni Państwo informujemy, że msze święte sprawowane w intencji ŚP Anny Woźniak na naszą prośbę odbędą się w terminach: 

5 czerwca g. 7.00 oraz 29 lipca g. 17.00 - kościół Św. Bartłomieja Apostoła ul. Polna 39 Raszyn - Rybie

25 czerwca g. 17.00 oraz 3 września g. 17.00 - kościół Św. Jakuba , plac Narutowicza, Warszawa - Ochota. 26.05.2020

♦Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich ♥ MAM 


8.05.2020

Informacja dla zainteresowanych rodziców dotycząca wydawania przez Poradnię nr 9 orzeczeń i opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju w sytuacji pandemii PLIK  Istnieje również możliwość kontaktu na Skype pod nazwą PPP 9 Radomska z przewodniczącą zespołu orzekającego p. Moniką Duszak w poniedziałki, w godz. 9.00 – 12.00 lub telefonicznie (22 822 28 87, 22 822 07 51) w godzinach pracy poradni od poniedziałku do piątku 8.00 -19.00. 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.