Dyżur wakacyjny

Organizacja dyżuru wakacyjnego w ochockich przedszkolach w lipcu i sierpniu 2018 r.

Szczegółowe informacje o dyżurach wakacyjnych w warszawskich przedszkolach dostępne są na stronie Biura Edukacji  - dyżur wakacyjny

Prosimy o zapoznanie sie z zasadami oraz harmonogramem zapisów na wakacyjne dyżury.

1. Zasady zapisów na dyżur wakacyjny 2018

2. Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny 2018

Informujemy, że od 16 kwietnia do 14 maja do godz. 15.00 można się zgłaszać do sekretariatu z wnioskiem, aby otrzymać  hasło potrzebne do elektronicznego systemu zapisów na dyżur.

wniosek

Dodatkowe informacje o turnusie:

Turnus I (2 lipca - 13 lipca)

• DODATKOWE INFORMACJE O ZAPISACH NA DYŻURY: Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjne w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych (do 15 czerwca).
  • Opłatę w wysokości 100 zł należy wpłacić na rachunek bankowy: 30 1030 1508 0000 0005 5051 2068 W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”

UWAGA  - Rodzice podają tylko imię i nazwisko osoby upoważnionej, a każda z tych osób odrębnie podaje swoje dane na załączniku do oświadczenia i podpisuje zgodę na przetwarzanie swoich danych.

Upoważnienie do odbioru dziecka z Przedszkola nr 100