Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata :)

W zakładce DYŻUR WAKACYJNY informacje dotyczące sposobów zapisów dziecka do przedszkola na dyżur w okresie lipiec/sierpień 2019.

Komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuowaniu strajku w dniach 23-24 kwietnia (wtorek, środa). Czekamy na decyzje ZG ZNP, które mają się pojawić po świętach. Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i słowa otuchy.

Zachęcamy do zapoznania sie z listem otwarty pracowników przedszkola Drodzy Rodzice

W dniach 15 - 19 kwietnia nadal trwa akcja strajkowa pracowników oświaty.

Zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone.

STRAJK

od 8 kwietnia do odwołania zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone.

Szanowni Państwo
Informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, w związku z Ogólnopolską Akcją Protestacyjną pracowników Oświaty prowadzoną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, Dyrekcja Przedszkola nr 100 weszła w spór zbiorowy z pracownikami.  W wyniku referendum 95% załogi opowiedziało się za podjęciem planowanej od 8 kwietnia akcji strajkowej. Strajk planowany jest do odwołania – decyzję o terminie zakończenia strajku podejmie Prezydium ZG ZNP.  W związku ze strajkiem pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 8 kwietnia do odwołania. Proszę o śledzenie informacji, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

Dyrektor Przedszkola nr 100

Joanna Dorosławska

W związku z planowaną akcją strajkową rodzic dziecka do lat 8 ma prawo do zasiłku opiekuńczego z powodu zamknięcia placówki. Szczegółowe informacje oraz druki dostępne są na tablicach informacyjnych w szatniach oraz na stronach internetowych:

edukacja.warszawa.pl

um.warszawa.pl