^Do góry
Get Adobe Flash player

Artykuły

Marzec

"W marcu jak w garncu"  :)


W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie pragnę w imieniu swoim oraz pracowników przedszkola przekazać Państwu i dzieciom serdeczne słowa troski i naszego wsparcia. Myślimy o Was codziennie. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej, bo jeszcze będzie przepięknie! Tymczasem dbajmy o siebie nawzajem. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!

dyrektor Joanna Dorosławska


30.03.2020

♦Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Mazowieckiej Policji


27.03.2020

♦ Przypominamy, że został już uruchomiony konkurs internetowy Multimegialnego Przeglądu Parateatralnego. Na bajkę "Królowa Sniegu" przygotowaną przez nasze Biedronki  głosujemy poprzez „lajkowanie” i liczbę odsłon za pośrednictwem:

1. kanału YouTube:  "Królowa Śniegu" Przedszkole nr 100

2. Fan-paga facebookowego: Smykolandia Multimedialny Przegląd Małych Form Parateatralnych

Głosowanie internetowe trwa do 20 kwietnia 2020 roku włącznie. Po tym terminie nastąpi zliczenie głosów i podsumowanie konkursu. Serdecznie prosimy o Państwa głosy! 

25.03.2020

♦ Drodzy Rodzice przypominamy, że w zakładce Zostań w domu oraz w zakładkach grupowych znajdują sie nasze propozycje dla dzieci. Zachęcamy do zaglądania :)


18.03.2020

♦Najnowsze, bardzo ważne informacje dotyczące zapisów na okres wakacyjny znajdują się w zakładce DYŻUR WAKACYJNY

♦Drodzy Rodzice, kochane przedszkolaki na razie nie możemy spotykać się w przedszkolu, ale myślimy o Was i bardzo mocno ściskamy. Nauczycielki ze wszystkich grup będą przygotowywać dla Was propozycje zabaw i prac plastycznych, abyście mogli spędzić ten czas aktywnie i pożytecznie. Zadania pojawią sie raz w tygodniu w zakładkach grupowych oraz zbiorczo w zakładce Zostań w domu. Zachęcamy do zaglądania :)

♦Informacja od naszej pani psycholog Mirosławy Skowrońskiej: w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszyscy pracownicy Poradni nr 9 pracują w trybie mieszanym - dyżur w Poradni oraz praca zdalna z domu. W razie potrzeby jest możliwy kontakt telefoniczny za pośrednictwem sekretariatu poradni tel.(22)822 28 87 albo e-mailowy. Mój adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  


17.03.2020

Drodzy Rodzice
serdecznie zapraszamy do głosowania na nasze przedszkole w X Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Multimedialnym Przeglądzie Parateatralnym. Dzieci z grupy "Biedronki" przygotowały bajkę "Królowa Śniegu". Prezentacja bajki jest możliwa do obejrzenia na stronie  
YouTube po wpisaniu w wyszukiwarkę: Przedszkole nr 100.  Mamy nadzieję, że nasza "Królowa Śniegu" zasłużyła na lajki. Serdecznie zapraszamy do głosowania i z góry dziękujemy!


17.03.2020

Rodzice - konkurs logopedyczny "PODMUSZKI - zabawka oddechowa" został zawieszony. O kolejnych działaniach poinformujemy jak tylko będzie to możliwe. 


16.03.2020

♦Prosimy o śledzenie bieżących informacji dotyczących funkjonowania przedszkola. W najlbiższych dniach na naszej stronie pojawią się propozycje zajęć dla dzieci na czas zawieszenia pracy oświaty. 

♦W dniach 16- 20 marca wnioski rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 można składać w punkcie przyjęć obok sekretariatu w godzinach 8.00 - 13.00, wejście do budynku od ulicy Nieborowskiej. Przypominamy, że wnioski należy skłądać w zamkniętych kopertach. Wnioski można również przesłać jako skany drogą meilową. Szczegółowe informacje w poprzednim wpisie. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 

♦Prosimy o zapoznanie się z listem prezydenta Warszawy do Rodziców. PLIK


13.03.2020

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone na dwa tygodnie.     12 i 13 marca w przedszkolu będą prowadzone jedynie działania opiekuńcze.  Od 16 do 25 marca dzieci nie przychodzą do przedszkola. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

RODZICU!
• jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS; 
• przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.


12.03.2020

Szanowni Państwo, w związku z pismem Wojewody Mazowieckiego z dnia 9 marca 2020 r. znak WBZK-I.6333.21.2020 w sprawie działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. 

Dyrektor przedszkola informuje, że do odwołania nie będą organizowane:
- wycieczki, wymiany i wyjazdy zagraniczne;
- przyjmowanie wycieczek i wymian zagranicznych na teren przedszkola, szkoły, placówki i placówki doskonalenia nauczycieli.

Joanna Dorosławska, dyrektor Przedszkola nr 100


Z życia przedszkola

1. Koncert na kontrabas - relacja p. Miłki

2. Klub Podróżnika - Smerfy

3. Motylki w sklepie elektrycznym

4. Marzec w Żabkach


 

 

 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.