^Do góry
Get Adobe Flash player

Artykuły

STYCZEŃ

Witamy w NOWYM ROKU  :)

Przypominamy, że w  styczniu odbędą się uroczystości grupowe z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz zebrania podsumowujące pracę dydaktyczno - wychowawczą w I semestrze. Prosimy o czytanie ogłoszeń na tablicach grupowych.


  Drodzy Rodzice
Nasze przedszkole bierze udział
w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
14 stycznia od godziny 11.00 będziemy obecni
w sztabie WOŚP w Blue City.

  • Sztab zorganizowany jest przez MDK Ochota.
  • Nasze dzieci (Zajączki, Krasnale, Kotki i grupa taneczna „Roztańczone przedszkolaki" wystąpią na profesjonalnej scenie (przy fontannach) w godzinach 11.05 – 11.25
  • Jako przedszkole organizujemy również stoisko z pracami dzieci i różnego rodzaju gadżetami, które pozwolą nam zebrać jak najwięcej funduszy na szczytny cel tegorocznej Orkiestry.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w WOŚP i prosimy Państwa o wsparcie. Liczymy, że nasze stoisko będzie atrakcyjne i kolorowe.
  • Dlatego prosimy o gadżety, artykuły biurowe, książki, własnoręcznie wykonane ozdoby i wszystko, co możecie Państwo ofiarować na ten cel. Gadżety można przynosić do grup do 11 stycznia.
  • Chętnych rodziców zachęcamy do pomocy w organizacji transportu zgromadzonych przez nas rzeczy do Blue City.
  • Finał WOŚP można również wesprzeć domowymi wypiekami (ciasteczka, babeczki), które umilą i osłodzą charytatywną zbiórkę.
  • Zainteresowanych udziałem i pomocą rodziców prosimy o zgłoszenie do nauczycieli lub kontakt z naszym koordynatorem WOŚP panią Moniką Czarnecką – Zreda (tel. służbowy 514 842 532 w godzinach 9.00 – 15.00 )

Liczymy na Państwa wsparcie i zaangażowanie.
Razem możemy więcej!
Do zobaczenia 14 stycznia.

 


 Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

1. Kotki czytają bajki

2. Zimowe zabawy Kotków

3. Gramy z WOŚP


Nasze przedszkole zostało wyposażone w oczyszczacze powietrza. Nowoczesne urządzenia znajdują się we wszystkich salach, w których odbywają się zajęcia z dziećmi. Oczyszczacze filtrują powietrze, dzięki czemu poprawiają jego jakość. W przedszkolu został również zamontowany czujnik pomiaru jakości powietrza (pomiar 1,2 km). Aktualny stan powietrza w naszej okolicy możecie Państwo sprawdzać online klikając w link:  jakość powietrza w okolicy Przedszkola nr 100


Zaraz po feriach 30 stycznia odbędzie się bal karnawałowy. Prosimy o przygotowanie na ten dzień strojów karnawałowych dla dzieci. Ważne, żeby stroje były wygodne i niezbyt grube, bez niebezpiecznych elementów. Podczas balu będa wykonywane zdjęcia.


 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.