^Do góry
Get Adobe Flash player

SŁONECZKO

Gazetka przedszkolna ma swoją długą,  bo już blisko trzynastoletnią tradycję. Pomysł jej wydawania zrodził się w roku szkolnym 2000/2001, a pierwszą redaktorką była obecna pani dyrektor Joanna Dorosławska. Początkowo gazetka  była jednostronicową broszurką w formacie zeszytowym. Z czasem zaczęliśmy rozpowszechniać ją w formacie A4 z coraz większą liczbą stron. Przez te wszystkie lata SŁONECZKO przechodziło metamorfozy zarówno graficzne, jak i merytoryczne.  Ukazało się ponad 30 wydań, zawsze staraliśmy się pisać o rzeczach ważnych dla dzieci oraz rodziców. W gazetce ukazywały się artykuły pisane przez nasze nauczycielki, rodziców oraz specjalistów min: psychologa, logopedów, instruktorów gimnastyki korekcyjnej. W dobie powszechnego już dostępu do internetu i w trosce o środowisko zdecydowaliśmy od tego roku szkolnego umieszczać gazetkę w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będzie się cieszyła ona takim samym zainteresowaniem, jak jej papierowa wersja.  

Serdecznie zapraszam do lektury

Monika Czarnecka - Zreda 

redaktor prowadzący


 Wystarczy kliknąć w Słoneczko, żeby przeczytać naszą gazetkę 

                                             

 

 grudzień 2014    

czerwiec 2015

czerwiec 2015 

 styczeń 2016

 styczeń 2016    

 60 lecie

  czerwiec 2016

styczeń 2017

 styczeń 2017

czerwiec 2018

czerwiec 2018      

bajka

 

październik 2018

bajka

 

 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.