^Do góry
Get Adobe Flash player

Certyfikat Jakości

JESTEŚMY PARTNERSKIM PRZEDSZKOLEM

10 stycznia 2014 podczas VI Kongresu Edukacji Przedszkolnej, nasze przedszkole, jako pierwsze na Ochocie otrzymało Nagrodę Jakości Ireny Dzierzgowskiej i bezterminową możliwość używania tytułu „Partnerskie przedszkole”.
Nagroda została powołana przez Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego „Partner” w 2009 roku i przyznawana jest placówkom, które wzięły udział w Ogólnopolskim Programie „Partnerskie Przedszkole”, z sukcesem ukończyły I i II Recertyfikację oraz uzyskały Certyfikat „Partnerskie Przedszkole”. Nagroda przyznawana jest dla placówki, która wyróżnia się wybitnymi osiągnięciami we wdrażaniu jakości i ma na celu wyłonienie najlepszych przedszkoli w Polsce. Jest nagrodą za jakość pracy, uznaniem w środowisku przedszkolnym i lokalnym. Jest powodem do dumy dla przedszkola, dyrektora, nauczycieli, dzieci, rodziców i przyczynia się do tworzenia najlepszych warunków rozwoju dzieci. Nagroda Jakości im. Ireny Dzierzgowskiej ma zasięg ogólnopolski.

JESTEŚMY Z TEGO DUMNI


Zapraszamy do lektury gazetki przedszkolnej SŁONECZKO, która przybliży ideę partnerstwa i historię naszych starań o ten certyfikat. (proszę kliknąć obrazek)


3 kwietnia 2014 roku  w naszym przedszkolu odbyła się specjalna uroczystość z okazji nadania dożywotniego tytułu "Partnerskie Przedszkole". Chcieliśmy podzielić się naszą radością z całym środowiskiem lokalnym i oświatowym, nie mogło zatem zabraknąć  Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania pani Elżbiety Podkońskiej oraz  Burmistrza Dzielnicy Ochota pana Maurycego Wojciecha Komorowskiego.

Symbolicznego odsłonięcia pamiątkowej tablicy dokonał Burmistrz Dzielnicy Ochota pan Maurycy Wojciech Komorowski razem  z panią dyrektor Joanną Dorosławską.

Na widzów czekała artystyczna niespodzianka przygotowana przez nasze nauczycielki wraz z dziećmi. Koordynatorkami przygotowań były nauczycielki: Monika Czarnecka - Zreda, Ewa Fiłoc Tokajuk, Hanna Strojewska i Ewa Wojtczak, która wcieliła się w rolę młodej dziennikarki.  Gości powitała tańcem ludowym "Trojak" grupa  uzdolnionych tancerzy z kółka tanecznego "Roztańczone Przedszkolaki" pod opieką Wiesławy Podsiadły.

Następnie na scenie zjawiła się ekipa telewizyjna z młodą dziennikarką szukającą ciekawego tematu do programu, a tym tematem okazało się przedszkolne życie widziane oczami dzieci.

  

 

 

 

W przedszkolu jemy pyszne posiłki więc inscenizacja "Kucharki" (z przymrużeniem oka) musiała znaleźć się w tym programie - autorką całego scenariusza jest nasza nauczycielka Hana Strojewska.

 

 

Występ naszych przedszkolaków zakończył fantastyczny miks rytmów hiszpańskich.

 

 

Ale to jeszcze nie koniec występów artystycznych, bo teraz czas na niespodzianki w wykonaniu naszych Partnerów: zespoły taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury Ochota, w których szkolą się nasi absolwenci

  

oraz niezwykle utalentowani wokalnie chłopcy z Niepublicznego Przedszkola "Żaczek"

 

Teraz przyszła pora na rodziców, jako pierwszy wystąpił pan Michał prezentując własny wiersz  - impresje dotyczące zajęć przedszkolnych.

A na zakończenie mogliśmy podziwiać grupkę rodziców w kabaretowym wydaniu popularnej bajki o Kopciuszku. Śmiechu było co niemiara...

 

 

Powoli zbliżamy sie do końca opowieści o tym ważnym dla nas dniu, czas przejść do podziękowań za lata współpracy i wsparcia. 

 

Na słodkie małe co nie co zaprosiliśmy gości do naszej galerii, wktórej można było obejrzeć pamiątkowe Kroniki oraz dowody naszej wieloletniej pracy (dyplomy, puchary, podziękowania itp)

 

Dziękujemy, że byliście z nami! 

 

 

 

 

 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.