Kółko taneczne

W naszym przedszkolu od kilku lat odbywają sie bezpłatne zajęcia taneczne dla dzieci wykazujących zainteresowanie i uzdolnienia w ramach kółka tanecznego "Roztańczone przedszkolaki". Zajęcia prowadzi Wiesława Podsiadły, która z wielkim zaangażowaniem przygotowuje dzieci między innymi do konkursów dzielnicowych. Nasze przedszkolaki w ostatnim czasie zwyciężyły w Ochockim konkursie tanecznym organizowanym przez Przedszkole nr 176, w konkursie tanecznym MDK Ochota oraz zajęły II miejsce w konkursie tanecznym organizowanym przez Przedszkole nr 237 (dzielnica Wola). Zajęcia wspierane są przez logopedę Monikę Czarnecką - Zreda, która uczy dzieci poprawnego sposobu oddychania i relaksacji.

2017/2018

Roztańczone Przedszkolaki pod kierunkiem pani Wiesi rozwijają swoje taneczne talenty.

1. Trojak - prezentacja na festiwalu piosenki patriotycznej

2. Przegląd taneczny "Na ludową nutę" Okęcka Sala Widowiskowa

Ze względów organizacyjnych w roku szkolnym 2016/2017 zajęcia taneczne nie będą sie odbywały. Oferujemy dodatkowe zajęcia w ramach kółka teatralnego oraz rozszerzonego kółka plastycznego.

2015/2016

Powoli przygotowujemy się do kolejnych konkursów, ale na razie szlifujemy podstawowe kroki taneczne.

16.03. 2016

"Co pika w sercu Smyka?" czyli zespół "Roztańczone przedszkolaki" na konkursie dzielnicowym MDK OCHOTA

2014/2015

W tym roku szkolnym w zajęciach tanecznych biorą udział dzieci z grup 5 i 6 latków. Przedszkolaki uczą się różnych tańców. Pierwszy występ za nimi - podczas Festiwalu "Warszawa w wierszu i piosence" reprezentacja z grupy MUMINKI zatańczyła "Polkę warszawską". Wielkie brawa!

I kolejny sukces naszych przedszkolaków przygotowywanych przez panią Wiesię do konkursu "Co pika w sercu smyka?" zorganizowanego przez MDK Ochota. Mamy GRAND PRIX !!! Tancerzom gratulujemy, a pani Wiesi serdecznie dziękujemy za fantasstyczne przygotowanie dzieci do występu.

2013/2014

3 lutego  nasze przedszkolaki brały udział w konkursie międzydzielnicowym, zorganizowanym przez Przedszkole nr 313, pt.: "Na ludową nutę" i zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY!

Na konkursie dzielnicowym "Co pika w sercu Smyka?" nasze przedszkolaki prezentowały miks tańców hiszpańskich.

A oto kilka archiwalnych fotografii