^Do góry
Get Adobe Flash player

Ważne

6.06.2020

♦Wszystkie najważniejsze komunikaty dotyczące epidemii i zasad funkcjonowania przedszkola w tym okresie znajdują się w zakładce Epidemia - informacje


2.06.2020

PRECZ KORONAWIRUSIE! Ostatnie tygodnie były trudne dla wszystkich. Dla dorosłych i dla dzieci. Drugi tydzień funkcjonuje nasze przedszkole na nowych zasadach, które akceptujemy i rozumiemy. Dzieci z wielkim zrozumieniem odnoszą się do nowych zasad, pilnują się nawzajem. Zabawy w ogrodzie przybrały nowy wymiar: NIE WCHODŹ TUTAJ – TU JEST ZARAZA! 

Tutaj należy się wielki ukłon dla rodziców. Dzieci są świetnie zorientowane w sytuacji, opowiadają o pandemii, zadają bardzo mądre pytania. Rozumieją problemy z jakimi zmagają się lekarze, stołeczni policjanci i cała służba zdrowia. Bardzo chętnie rysowały plakaty w podziękowaniu wszystkim służbom: medycznym, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej. W imieniu pracowników PRZEDSZKOLA NR 100, dzieci oraz ich rodzin. DZIĘKUJEMY


„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” powiedział ksiądz Jan Twardowski i niestety, z bólem serca musimy się z tym stwierdzeniem zgodzić.

28 maja 2020 roku odeszła nasza wspaniała koleżanka Anna Woźniak. Tak ciężko żegnać kogoś z kim pracowało się na co dzień przez wiele, wiele lat….             I kto odszedł, tak cicho i niepozornie w tym dziwnym czasie, gdy wszyscy byliśmy w izolacji.

Ania (bo tak wszyscy się do Niej zwracaliśmy) zawsze była uśmiechnięta, życzliwa i pełna energii. Nigdy nie powiedziała nikomu złego słowa. Pracowała na pełnych obrotach stale się dokształcając, żeby przedszkolakom dostarczyć nowych wyzwań. Ten uśmiech i burzę loków zapamiętamy na zawsze.

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić" Ks. J. Twardowski

Aniu… odeszłaś zbyt szybko. Nie mówimy „Żegnaj”,

mówimy DO ZOBACZENIA…

Koledzy i Koleżanki z Przedszkola nr 100


♦Szanowni Państwo informujemy, że msze święte sprawowane w intencji ŚP Anny Woźniak na naszą prośbę odbędą się w terminach: 

5 czerwca g. 7.00 oraz 29 lipca g. 17.00 - kościół Św. Bartłomieja Apostoła ul. Polna 39 Raszyn - Rybie

25 czerwca g. 17.00 oraz 3 września g. 17.00 - kościół Św. Jakuba , plac Narutowicza, Warszawa - Ochota.


 19.05.2020

♦Informujemy, że po uzgodnieniach z Radą Rodziców Przedszkole nr 100 pracuje w okresie wakacji w terminie 1.07.2020 – 11.08.2020 r. , natomiast od 12.08.2020 do 31.08.2020 placówka  będzie nieczynna. Do przedszkola uczęszczają tylko dzieci, które są naszymi przedszkolakami. Forma działania placówki uzależniona jest od decyzji organu prowadzącego i wytycznych GIS.


 


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.