^Do góry
Get Adobe Flash player

Ważne


27.03.2020

♦ Przypominamy, że został już uruchomiony konkurs internetowy Multimegialnego Przeglądu Parateatralnego. Na bajkę "Królowa Sniegu" przygotowaną przez nasze Biedronki  głosujemy poprzez „lajkowanie” i liczbę odsłon za pośrednictwem:

1. kanału YouTube:  "Królowa Śniegu" Przedszkole nr 100

2. Fan-paga facebookowego: Smykolandia Multimedialny Przegląd Małych Form Parateatralnych

Głosowanie internetowe trwa do 20 kwietnia 2020 roku włącznie. Po tym terminie nastąpi zliczenie głosów i podsumowanie konkursu. Serdecznie prosimy o Państwa głosy! 

25.03.2020

♦ Drodzy Rodzice przypominamy, że w zakładce Zostań w domu oraz w zakładkach grupowych znajdują sie nasze propozycje dla dzieci. Zachęcamy do zaglądania :)

18.03.2020

♦Najnowsze, bardzo ważne informacje dotyczące zapisów na okres wakacyjny znajdują się w zakładce DYŻUR WAKACYJNY

♦Drodzy Rodzice, kochane przedszkolaki na razie nie możemy spotykać się w przedszkolu, ale myślimy o Was i bardzo mocno ściskamy. Nauczycielki ze wszystkich grup będą przygotowywać dla Was propozycje zabaw i prac plastycznych, abyście mogli spędzić ten czas aktywnie i pożytecznie. Zadania pojawią sie raz w tygodniu w zakładkach grupowych oraz zbiorczo w zakładce Zostań w domu. Zachęcamy do zaglądania :)

♦Informacja od naszej pani psycholog Mirosławy Skowrońskiej: w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wszyscy pracownicy Poradni nr 9 pracują w trybie mieszanym - dyżur w Poradni oraz praca zdalna z domu. W razie potrzeby jest możliwy kontakt telefoniczny za pośrednictwem sekretariatu poradni tel.(22)822 28 87 albo e-mailowy. Mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

♦Zapraszamy do głosowania na nasze przedszkole w X Ogólnopolskim i VI Międzynarodowym Multimedialnym Przeglądzie Parateatralnym. Dzieci z grupy "Biedronki" przygotowały bajkę "Królowa Śniegu". Prezentacja bajki jest możliwa do obejrzenia na stronie  YouTube po wpisaniu w wyszukiwarkę: Przedszkole nr 100.  Mamy nadzieję, że nasza "Królowa Śniegu" zasłużyła na lajki. Serdecznie zapraszamy do głosowania i z góry dziękujemy!


16.03.2020

♦Prosimy o śledzenie bieżących informacji dotyczących funkjonowania przedszkola. W najlbiższych dniach na naszej stronie pojawią się propozycje zajęć dla dzieci na czas zawieszenia pracy oświaty. 

♦W dniach 16- 20 marca wnioski rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 można składać w punkcie przyjęć obok sekretariatu w godzinach 8.00 - 13.00, wejście do budynku od ulicy Nieborowskiej. Przypominamy, że wnioski należy skłądać w zamkniętych kopertach. Wnioski można również przesłać jako skany drogą meilową. Szczegółowe informacje w poprzednim wpisie. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. 

♦Prosimy o zapoznanie się z listem prezydenta Warszawy do Rodziców. PLIK


13.03.2020

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone na dwa tygodnie.     12 i 13 marca w przedszkolu będą prowadzone jedynie działania opiekuńcze.  Od 16 do 25 marca dzieci nie przychodzą do przedszkola. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

RODZICU!
• jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
• przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.


UWAGA RODZICE DZIECI UCZESTNICZĄCYCH W REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z aktualną sytuacją 

WNIOSKI REKRUTACYJNE WRAZ Z DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCYMI KRYTERIA, SKŁADAMY W ZAMKNIĘTYCH KOPERTACH W POJEMNIKU W HOLU PRZY SEKRETARIACIE. WSZELKIE ZAŚWIADCZENIA MOŻNA PRZESYŁAĆ RÓWNIEŻ JAKO SKANY DROGĄ MAILOWĄ:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

W OŚWIADCZENIACH RODZICE ZOBOWIĄZANI SĄ DOPISAĆ, ŻE ZŁOŻĄ ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCE SPEŁNIANIE KRYTERIÓW NAJPÓŹNIEJ DO 31 marca 2020 r. W PRZYPADKU NIEDOSTARCZENIA ZAŚWIADCZEŃ KRYTERIUM ZOSTANIE ANULOWANE.

PODPISANE WNIOSKI MOŻNA RÓWNIEŻ PRZESYŁAĆ POCZTĄ NA ADRES PRZEDSZKOLA. 

POWYŻSZE INSTRUKCJE SĄ ZGODNE Z WYTYCZNYMI BIURA EDUKACJI.

Joanna Dorosławska, dyrektor Przedszkola nr 100


12.03.2020

Szanowni Państwo, w związku z pismem Wojewody Mazowieckiego z dnia 9 marca 2020 r. znak WBZK-I.6333.21.2020 w sprawie działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. 

Dyrektor przedszkola informuje, że do odwołania nie będą organizowane:
- wycieczki, wymiany i wyjazdy zagraniczne;
- przyjmowanie wycieczek i wymian zagranicznych na teren przedszkola, szkoły, placówki i placówki doskonalenia nauczycieli.

Joanna Dorosławska, dyrektor Przedszkola nr 100


28.02.2020

Szanowni Państwo 

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi koronawirusa oraz zasadami dotyczącymi mycia rąk. Poniżej linki do stron prezentujących sprawdzone i wiarygodne informacje. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie ze statutem Przedszkola nr 100 do przedszkola mogą być przyprowadzane zdrowe dzieci. Prosimy o wzmożoną czujność w zakresie ochrony zdrowia.

 

1. Koronawirus serwis RP

 

2. Komunikaty WSSE

 

3. Jak myć ręce?


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.