Kółko plastyczne

W naszym przedszkolu od kilku lat odbywają się zajęcia artystyczne w ramach bezpłatnego kółka plastycznego.

"Prawdziwy artysta nie posiada dumy. Widzi on, że sztuka nie ma granic,
czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu, i podczas gdy inni podziwiają go,
on sam boleje nad tym, że nie dotarł jeszcze do tego punktu,
który ukazuje mu się w oddali, jak światło słońca."
- Ludwig van Beethoven

2017/2018

Zajęcia dla przedszkolaków uzdolnionych artystycznie w ramach Koła Plastycznego w roku szkolnym 2017/2018 prowadzone będą przez panie Karolinę Kmiołek, Milenę Gosk oraz Gabrielę Bilicz. Celem Koła Plastycznego jest rozbudzanie kreatywnej postawy dzieci wobec sztuki i jej wytworów, rozwój wyobraźni twórczej, rozbudzanie wrażliwości na piękno, doskonalenie pracy indywidualnej oraz zespołowej, ale przede wszystkim DOBRA ZABAWA!

1. Świąteczne stroiki w wykonaniu 6 latków

2. Zimowe obrazki w wykonaniu 6 latków

3. Zabawy z farbami w 6 latkach

W roku szkolnym 2016/2017 zajęcia prowadzą nasze nauczycielki: Ewa Fiłoc - Tokajuk oraz Magdalena Wilczyńska. Podczas zajęć dzieci poznają nowe techniki plastyczne, mają możliwość rozwijania wyobraźni i obcowania z prawdziwą sztuką.

Archiwum 2015/2016

1. Jesienne drzewa  - prace dzieci z grupy Smerfy

GRUDZIEŃ 2015

Długo trwały przygotowania do świątecznego kiermaszu. Dzieci na zajęciach kółka plastycznego przygotowywały świąteczne drobiazgi, które można było nabyć w holu budynku II. Pracy było naprawdę dużo, pomagały nawet dzieci z najmłodszej grupy.

Kółko plastyczne 2014/2015

Prace dzieci wykonane w trakcje zajęć kółka plastycznego pod opieką pani Ewy i Magdy

5 latki MUMINKI tworzyły zespołowo "Jesienny pejzaż"

Jesiennie prace na kółku plastycznym, tym razem dzieci z grupy 6 latków  - MISIE

W naszym przedszkolu zaczęliśmy już powolne przygotowania do świąt....Dzieci z grupy ,,Kubusiów" przygotowały piękny świąteczny stroik, wykorzystując do tego kartki ze starej, niepotrzebnej książki.Efekty ich pracy można podziwiać na wystawie w przedszkolnym holu.

Zimowe obrazki 5 latki Muminki