Kochani

Potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy!

Jeden z nas (rodzic naszego przedszkolaka) jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Dla ratowania Jego zdrowia i życia niezbędna jest pomoc finansowa. Szczegółowe informacje, historia choroby i rokowania znajdują się na stronie zrzutka.pl

Oprócz zrzutki pl. dowolną darowiznę można przekazać na konto

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Nr rachunku 62 1600 1286 0003  0031 8642 6001

w tytule należy podać dane: GRUDZIŃSKI 11318

Pamiętajmy, że nie wiemy jaki jutro los nas czeka. Być może to Ty będziesz potrzebował pomocy drugiego człowieka. Liczy się naprawdę każda złotówka.

Ze względu na dobro dziecka prosimy o powstrzymanie się przed rozmowami na ten temat w obecności dzieci.

Dziękujemy za wsparcie - Przedszkolna Rodzina

Decyzją ZG ZNP od 27 kwietnia strajk pracowników oświaty zostaje zawieszony.

W związku z tym od poniedziałku 29 kwietnia zapraszamy dzieci na normalne zajęcia do przedszkola. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość!!!

W związku z przedłużającymi się decyzjami ZG ZNP komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuacji strajku w dniach 25-26 kwietnia (czwartek,  piątek). Dziękujemy za wyrozumialość. W piątek pojawi się kolejny komunikat.

Komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuowaniu strajku w dniach 23-24 kwietnia (wtorek, środa). Czekamy na decyzje ZG ZNP, które mają się pojawić po świętach. Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i słowa otuchy.

Zachęcamy do zapoznania sie z listem otwarty pracowników przedszkola      Drodzy Rodzice

W dniach 15 - 19 kwietnia nadal trwa akcja strajkowa pracowników oświaty. Zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone.

STRAJK

od 8 kwietnia do odwołania zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone.

Informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, w związku z Ogólnopolską Akcją Protestacyjną pracowników Oświaty prowadzoną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, Dyrekcja Przedszkola nr 100 weszła w spór zbiorowy z pracownikami.  W wyniku referendum 95% załogi opowiedziało się za podjęciem planowanej od 8 kwietnia akcji strajkowej. Strajk planowany jest do odwołania – decyzję o terminie zakończenia strajku podejmie Prezydium ZG ZNP.  W związku ze strajkiem pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 8 kwietnia do odwołania. Proszę o śledzenie informacji, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

W związku z planowaną akcją strajkową rodzic dziecka do lat 8 ma prawo do zasiłku opiekuńczego z powodu zamknięcia placówki. Szczegółowe informacje oraz druki dostępne są na tablicach informacyjnych w szatniach oraz na stronach internetowych:

edukacja.warszawa.pl

um.warszawa.pl