^Do góry
Get Adobe Flash player

Artykuły

Angielski

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi w naszym przedszkolu nauczyciel: Monika Czarnecka - Zreda. Angielski odbywa się we wszystkich grupach wiekowych w ramach podstawy programowej i obejmuje treści w niej zawarte. Podczas zajęć dzieci poznają podstawowe słówka i zwroty, osłuchują sie z językiem podczas zabaw z piosenkami. Słuchają historyjek i oglądają krótkie prezentacje multimedialne, próbują powtarzać zwroty. Najmłodsze dzieci oswajane są z nowym językiem poprzez proste, melodyjne piosenki i zabawy ruchowe. W tym wieku liczy się zabawa i budowanie pozytywnej motywacji do nauki języka. 

Zachęcamy rodziców do powtarzania (w miarę możliwości) słówek, piosenek i rymowanek. Większość piosenek dostępna jest w Internecie.

Angielski  - wtorki i piątki


zakres tematyczny 5 i 6 latki

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

STYCZEŃ-LUTY

MARZEC-KWIECIEŃ

MAJ-CZERWIEC


 

zakres tematyczny 3 i 4 latki

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

STYCZEŃ-LUTY

MARZEC-KWIECIEŃ

MAJ-CZERWIEC


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.