^Do góry
Get Adobe Flash player

Artykuły

Kwiecień

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata :)

W zakładce DYŻUR WAKACYJNY informacje dotyczące sposobów zapisów dziecka do przedszkola na dyżur w okresie lipiec/sierpień 2019.


Decyzją ZG ZNP od 27 kwietnia strajk pracowników oświaty zostaje zawieszony.

W związku z tym od poniedziałku 29 kwietnia zapraszamy dzieci na normalne zajęcia do przedszkola. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość!!!


 W związku z przedłużającymi się decyzjami ZG ZNP komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuacji strajku w dniach 25-26 kwietnia (czwartek,  piątek). Dziękujemy za wyrozumialość. W piątek pojawi się kolejny komunikat. 


Komitet strajkowy pracowników Przedszkola nr 100 podjął decyzję o kontynuowaniu strajku w dniach 23-24 kwietnia (wtorek, środa). Czekamy na decyzje ZG ZNP, które mają się pojawić po świętach. Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i słowa otuchy. 

Zachęcamy do zapoznania sie z listem otwarty pracowników przedszkola Drodzy Rodzice 


W dniach 15 - 19 kwietnia nadal trwa akcja strajkowa pracowników oświaty.

Zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone. 


STRAJK

od 8 kwietnia do odwołania zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone.


Szanowni Państwo
Informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, w związku z Ogólnopolską Akcją Protestacyjną pracowników Oświaty prowadzoną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, Dyrekcja Przedszkola nr 100 weszła w spór zbiorowy z pracownikami.  W wyniku referendum 95% załogi opowiedziało się za podjęciem planowanej od 8 kwietnia akcji strajkowej. Strajk planowany jest do odwołania – decyzję o terminie zakończenia strajku podejmie Prezydium ZG ZNP.  W związku ze strajkiem pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 8 kwietnia do odwołania. Proszę o śledzenie informacji, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

Dyrektor Przedszkola nr 100

Joanna Dorosławska


W związku z planowaną akcją strajkową rodzic dziecka do lat 8 ma prawo do zasiłku opiekuńczego z powodu zamknięcia placówki. Szczegółowe informacje oraz druki dostępne są na tablicach informacyjnych w szatniach oraz na stronach internetowych:

edukacja.warszawa.pl

um.warszawa.pl


 

Z życia przedszkola

1. Warsztaty pszczelarskie - relacja Kotków 

2. Atrakcje w Żabkach

3. Konkurs dzielnicowy literacko-plastyczny


 

 

BIP

  100x60 godlo polski    
 

Biuletyn Informacji

Publicznej

 

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej

 

Wydział Oświaty

Dzielnicy

Ochota

 

Urząd Miasta Warszawy

 

Copyright © 2013. Przedszkole nr 100 Rights Reserved.