"W marcu jak w garncu"  :)

Przypominamy, że rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok szkolny 2019/2020. Więcej szczegółów w zakładce  REKRUTACJA

Informacje o dyżurze wakacyjnym w zakładce DYŻUR

Z życia przedszkola

1. Marcowe atrakcje Jeżyków

2. Słoneczka na warsztatach fotograficznych i w bibliotece

3. Atrakcyjny marzec w Kotkach

4. Projekt wielcy Polacy i Muzeum Narodowe - Misie

5. Atrakcyjny marzec w Żabkach

6. Warsztaty pszczelarskie ralcja Jeżyków

7. Mądre Sówki na warsztatach logopedycznych.

Kochani

Potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy!

Jeden z nas (rodzic naszego przedszkolaka) jest w bardzo ciężkim stanie zdrowotnym. Dla ratowania Jego zdrowia i życia niezbędna jest pomoc finansowa. Szczegółowe informacje, historia choroby i rokowania znajdują się na stronie zrzutka.pl

Oprócz zrzutki pl. dowolną darowiznę można przekazać na konto

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa

Nr rachunku 62 1600 1286 0003  0031 8642 6001

w tytule należy podać dane: GRUDZIŃSKI 11318

Pamiętajmy, że nie wiemy jaki jutro los nas czeka. Być może to Ty będziesz potrzebował pomocy drugiego człowieka. Liczy się naprawdę każda złotówka.

Ze względu na dobro dziecka prosimy o powstrzymanie się przed rozmowami na ten temat w obecności dzieci.

Dziękujemy za wsparcie - Przedszkolna Rodzina

Szanowni Państwo
Informuję, że zgodnie z Ustawą z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, w związku z Ogólnopolską Akcją Protestacyjną pracowników Oświaty prowadzoną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, Dyrekcja Przedszkola nr 100 weszła w spór zbiorowy z pracownikami.  W wyniku referendum 95% załogi opowiedziało się za podjęciem planowanej od 8 kwietnia akcji strajkowej. Strajk planowany jest do odwołania – decyzję o terminie zakończenia strajku podejmie Prezydium ZG ZNP.  W związku ze strajkiem pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 8 kwietnia do odwołania. Proszę o śledzenie informacji, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.

Dyrektor Przedszkola nr 100

Joanna Dorosławska