Witamy w NOWYM ROKU  :)

Przypominamy, że w  styczniu odbędą się uroczystości grupowe z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz zebrania podsumowujące pracę dydaktyczno - wychowawczą w I semestrze. Prosimy o czytanie ogłoszeń na tablicach grupowych.

Z życia przedszkola

1. Ach co to był za bal - relacja Mądrych Sówek

2. Żabki na balu

3. Styczeń w Motylkach

Nasze przedszkole bierze udział
w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
12 stycznia od godziny 11.00 będziemy obecni
w sztabie WOŚP w Blue City.

• Sztab zorganizowany jest przez MDK Ochota.
  • Nasze dzieci  wystąpią na profesjonalnej scenie (przy fontannach) w godzinach 11.30 – 11.35
  • Jako przedszkole organizujemy również stoisko z  różnego rodzaju gadżetami, które pozwolą nam zebrać jak najwięcej funduszy na szczytny cel tegorocznej Orkiestry.
  • Zapraszamy wszystkich do udziału w WOŚP i prosimy Państwa o wsparcie. Liczymy, że nasze stoisko będzie atrakcyjne i kolorowe.
  • Dlatego prosimy o gadżety, artykuły biurowe, książki, własnoręcznie wykonane ozdoby i wszystko, co możecie Państwo ofiarować na ten cel. Gadżety można przynosić do grup do 10 stycznia.
  • Chętnych rodziców zachęcamy do pomocy w organizacji transportu zgromadzonych przez nas rzeczy do Blue City.
  • Zainteresowanych udziałem i pomocą rodziców prosimy o zgłoszenie do nauczycieli.

Liczymy na Państwa wsparcie i zaangażowanie.
Razem możemy więcej!
Do zobaczenia 12 stycznia.

7 stycznia stycznia odbędzie się bal karnawałowy. Prosimy o przygotowanie na ten dzień strojów karnawałowych dla dzieci. Ważne, żeby stroje były wygodne i niezbyt grube, bez niebezpiecznych elementów. Podczas balu będa wykonywane zdjęcia.

Szanowni Państwo

serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w działaniach związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Zebraliśmy jako przedszkole 1707,50 zł ! Dołożyliśmy więc swoją cegiełkę do wielkiej kwoty zebranej dla WOŚP.

RODZICE

Prosimy o zapoznanie się z informacjami SANEPIDu dotyczącymi wszawicy. Pamiętajmy "Wszawica - nie zmora".

1. wszystko o wszawicy plakat

2. wszystko o wszawicy ulotka